Przygotowaliśmy dla Państwa 2 sale weselne, na których jednocześnie może bawić się do 330 osób, z czego na sali dolnej do 200 a na górnej do 130. Dobór oryginalnych i estetycznych barw w połączeniu z doskonałymi jakościowo materiałami zaowocowały przestronnymi i luksusowymi wnętrzami.
Każda sala posiada system klimatyzacji, osobne wejścia i niezależne nagłośnienie.

Z pomocą poleconej przez nas florystki mogą Państwo skomponować oryginalny wystrój sali. Duża liczba możliwości kompozycji składających się z żywych bądź sztucznych kwiatów, sprawia, że każdy znajdzie odpowiedni dla siebie wystrój. Mają Państwo również wybór rozmieszczenia i kształtu stołów: okrągłe (kliknij aby zobaczyć panoramę) lub podłużne (kliknij aby zobaczyć panoramę).

Na sali dolnej dzięki dopracowanej geometrii sali doskonale i wygodnie bawić się będzie do 200 osób. Nad częścią taneczną - drewnianym parkietem, pobłyskuje szklana kula, która jest jednym z elementów specjalnego oświetlenia tej części sali. Kolorystyka sali to krem i złoto.Bardzo szeroka lista dań Szefa Kuchni pozwoli, z pomocą obsługi, kompleksowo zaplanować to, co znajdzie się na stolach od dań głównych przez przystawki, dodatki, ciasta, owoce czy napoje.

Na sali Górnej, która przylega do przeszklonej fasady budynku, uzyskaliśmy efekt ekskluzywności i komfortu. Doskonale i wygodnie bawić się tutaj będzie do 130 osób. Części tanecznej - drewnianemu parkietowi, wyjątkowości nadaje lustrzany sufit, na którym pobłyskuje szklana kula. Kolorystyka sali Górnej to krem i fiolet. (Kliknij aby obejrzeć Panoramę)Adres:

ul. Majora Hubala 21
26-200 Końskie,

Telefon:

504 240 244
501 215 105

Mail:

kontakt@sala-astoria.pl

Strona główna | Sale bankietowe | Pokoje gościnne | Oferta | Kontakt

ASTORIA (C) 2010Created: www.majewskiconsulting.eu